Professionalisering

Professionalisering

Professionalisering beschrijft het proces waarmee jij als tandartsassistent jezelf kan verbeteren. Wat moet je weten en kunnen als een professionele tandartsassistent? In deze cursus zal Marijke Vermaas ingaan op welke gebieden jij jezelf verder kan ontwikkelen hoe jij jouw vaardigheden naar een hoger niveau kan tillen. Je gaat aan de slag met vijf kernonderwerpen: klantgericht denken, communicatie, timemanagement, samenwerken en ethisch handelen.

Door aan jezelf te blijven werken, zal je merken dat je efficiënter wordt, je werkdruk vermindert en je meer plezier in je werk krijgt. 

Afbeelding van cursus Professionalisering
Accreditatiepunten
1 uur

Ruim 40 praktijkgerichte cursussen

Onbeperkt toegang op ieder device

Vakinhoudelijk en direct toepasbaar

Preview

Na afloop van deze cursus kan je:

De patiënt een persoonlijke en zorgzame ervaring bieden door klantgericht te denken.

Effectief en empathisch communiceren met patiënten, collega's en andere hulpverleners.

Efficiënt je tijd indelen door taken en afspraken binnen en buiten de praktijk te organiseren en te prioriteren.

De samenwerking binnen je team bevorderen door bij te dragen aan een positieve werkcultuur.

Een overweging maken tussen met elkaar in strijd zijnde belangen bij een ethisch dilemma.

Docenten

Marijke Vermaas

Na mijn opleidingen Technische en medische microbiologie heb ik gewerkt voor een medisch microbiologisch laboratorium, op het laboratorium, in diverse ziekenhuizen en ben ik verantwoordelijk geweest voor een dependance binnen een (tbc) ziekenhuis.

Vervolgens heb ik de overstap gemaakt naar de tandheelkunde. Als medeoprichter van een tandartspraktijk was ik verantwoordelijk voor de praktijkorganisatie en implementatie van processen, protocollen, personeelsmanagement en stoelassistentes. In deze periode ben ik ook als stagebegeleider betrokken geweest bij de opleiding voor assistenten en mondzorgkundigen.

Als adviseur was ik betrokken bij initiatieven en uitwerking van hygiëneprocessen alsmede evaluatie van tandheelkundige (hygiëne) producten en apparatuur.

Als docent sta ik ervoor dat iedere medewerker, in een tandheelkundig team, goed geschoold zijn werk kan doen en door juiste opleiding en training dit ook met plezier kan doen.

Profielfoto van auteur Marijke Vermaas
Bekijk ook onze gerelateerde cursussen!
Afbeelding van cursus Bellen zonder beven: Belangst overwinnen
Afbeelding van cursus Teambuilding
Afbeelding van cursus Boost je teamoverleg!
Stel een vraag aan onze servicedesk

Heb je een vraag of wil je vrijblijvend advies?
We helpen je graag en staan iedere werkdag voor je klaar!

Stel een vraag aan onze servicedesk

Heb je een vraag of wil je vrijblijvend advies?
We helpen je graag en staan iedere werkdag voor je klaar!